Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda, Boz Home 2000 yılından itibaren İstanbul’un en eski en güzel yerlerinden bir tanesi olan Üsküdar semtinde sadece semt sakinlerine değil tüm bölgeye koltuk döşeme ve koltuk tamiri noktasında hizmet veren çok köklü bir kuruluştur. Aynı zamanda Satış Mağazası olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız yaptığı iş alanında, kendisine özgü  olarak geliştirdiği bir misyonu ile çalışan yetkin bir kuruluştur.

Boz Home İstanbul olarak mutlak müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklı olan yaklaşımızımı iş firmamızın  temel felsefesi haline getirmiş durumdayız.

Kurumumuz kendine ait yaklaşımları ile  öne çıkan ve domino etkisi yaratan bir kuruluştur.Aynı şekilde  Boz Home İstanbul  koltuk döşeme, tamiri noktasında en büyük, en  önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Alanında sahip olması gereken tüm belgelere sahiptir. İlgili yasal mevzuatlara ve standartlara uygun olarak çalışma yapan kurumdur.

Boz Home İstanbul tüm koltuk, sandalye, berjer döşemelerini en üstün kalitede gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra tamir, onarım bakım işlerini gerçekleştirir. Tüm işleri yaparken de birinci sınıf malzeme kullanan ve birinci sınıf işçilik yapan bir firmadır.

Döşeme noktasında cila, döşeme yüz değişimi,  ürünün modeli ne kadar eski olursa olsun ve ürün özelliği de fark etmeksizin profesyonel bir kadro ile ve de kurumsal çizgisinden ödün vermeden işlemleri gerçekleştirir. Otellerin, işyerlerinin cafelerin tüm mobilyalarında güvenle hizmet verilir.

Firmamıza gelen tüm mobilya gruplarında öncelikli bir inceleme yapılır. Neyin nasıl yapılması gerektiğine dair fizibilite yapılıp müşteri onayına sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra karşılıklı mutabık olunan bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeden de sonra hızla ve hiç zaman kaybetmeden tamir, döşeme işlemleri ürünün aslına sadık kalınarak gerçekleştirilir. İşçilik noktasında da birinci sınıf bir işçilik vardır. Eskisinden çok daha güzel olacak biçimde işlemler yapılır.

Hizmette sınıf tanımayan Boz Home İstanbul ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık gösterir. Farklı ödeme seçenekleri sunulur.

Ekibimizde çalışan  beyaz yakalılar da  yani başta iç mimarlar, mimarlar olmak üzere dünyada olan trendleri ve gelişmeleri takip ederek inovasyon odaklı yaklaşımlar sergileyerek, ilgili ekipleri doğru bir biçimde yönlendirir. Ekibimiz takım ruhu ile etik değerlerinden ödün vermeden hizmet sunar.

Müşterilerimizden gelen feedbackler de bizim için son derece önemlidir. Bizimle çalışan son derece önemli firmalar vardır.

 

Whatsapp
Abdullah Boz
Abdullah Boz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?